Jak Phiten funguje?

Od roku 1983, kdy byla společnost Phiten založena, je jejím hlavním cílem podporovat přirozenou léčivou sílu lidského těla. Tato léčivá síla přirozeně funguje, pokud je tělo v rovnováze. Stav rovnováhy však může být narušen stresem či únavou a to ze stále více zdrojů, z nichž mnohé si vůbec nemusíme uvědomovat.

Za léta věnovaná výzkumu Phiten vyvinul řadu unikátních wellness technologií a produktů, které získali důvěru a přesvědčení zákazníků. Tato důvěra je základním kamenem naší práce a doufáme, že i nadále budeme vytvářet nové produkty s naší technologií k získání a zlepšení celkové kondice a zdraví lidí na celém světě. Kromě toho, že přinášíme funkční produkty pro všeobecný pocit pohody, přinášíme také technologie pro sport a atletiku. Špičkoví atleti po celém světě používají produkty Phiten - to svědčí o jejich důvěře v naše produkty a podpoře našich technologií. Výrobky Phiten obsahují AQUA TITANIUM a AQUA GOLD a pomáhají k dosažení maximálního výkonu. Užitek z našich produktů se neomezuje pouze na svět atletiky, jsou k dispozici výrobky vhodné pro každodenní efektivní využití. Veškeré výrobky Phiten, ať už se jedná o podporu kotníku, ramene, kolen či oblečení, v sobě nesou sílu, která vytváří tu správnou rovnováhu na hřišti i v každodenním životě.Tapes

MISe & VIze

naší misí je objevit dna produktů pro aktivní životní styl
NAŠÍ VIZÍ JE INSPIROVAT KAŽDODENNÍ DOBRODRUHY

Společnost Phiten pochází z Japonska a drží více než 100 patentů po celém světě. Phiten je výrobcem "AQUA kovů" a má opravdu jedinečnou sbírku patentovaných materiálů a technologií. S více než stovkou prodejen po celé Asii se značka Phiten stala oporou a symbolem sportu a wellness v zemi vycházejícího slunce.

V průběhu let si Phiten získal proslulost a popularitu na poli sportovních akcí a při historických sportovních momentech a díky tomu si získal i důvěru špičkových atletů po celém světě.

Kapsel für Phiten IP RoomKapsel Details

Nová Aqua Titanová lázeň pro Phiten IP Rooms v Japonsku. Relaxační procedura pro celé tělo s technologií AQUA TITANIUM.


Phiten Room

Phiten pokoj - Počínaje myšlenkou na vytvoření prostředí, které pomáhá podporovat vyšší kvalitu života, Phiten přichází s pokoji, jejichž stěnami a stropy je prostoupen AQUA TITAN a pokoj jako takový v podstatě "Phitenující". Budoucnost Phiten je nyní.


Phiten IP Salon

Phiten IP Salon - Phiten terapeutická a wellness studia jsou v Japonsku svou polularitou srovnatelná s fitness centry v Evropě.


 

 


Yoshihiro Hirata

YOSHIHIRO HIRATA

Yoshihiro Hirata Signnature

Zakladatel a Prezident
Phiten Co.Ltd. Japan

 

AQUA METAL
Yoshihiro Hirata

SRDCE & DUŠE PHITEN

AQUA TITANIUM, AUQA GOLD

AQUA TITANIUM /- GOLD

 

Jádro technologie Phiten spočívá v AQUA kovech – vytvořených díky řadě unikátních, patentovaných procesů, které částečně štěpí kovy na jednotlivé nano částice rozptýlené ve vodě a v podstatě vytváří hydro-koloidní kov. Každý produkt Phiten obsahuje nějakou formu této speciálně upravené, ve vodě rozpustné kovové technologie. Smyslem produktů Phiten je pomoci zlepšit kvalitu života. Vědci prokázali, že AQUA TITANIUM podporuje relaxaci a regeneraci organismu - nezbytnou pro obnovení výkonu po vystavení stresovým podmínkám.

 


 

Společnost pro výzkum AQUA kovů

Výzkum týkající se technologií Phiten je prováděn Společností pro výzkum Aqua kovů, a jednotlivé zprávy ze studií lze nalézt na jejich webových stránkách.

 


 Phiten oficiálně získal více než 100 patentů po celém světě

Phiten Patente


S rozvojem výzkumu technologií AQUA KOVŮ roste i počet vydaných patentů. AQUA-TITANIUM™, MICRO-TITANOVÉ VRSTVY, AQUA-GOLD, AQUA-SILVER a AQUA-PALLADIUM jsou některé z hlavních a klíčových technologií vyvinutých ve společnosti Phiten.

ŘADA PHITEN AQUA-KOVŮ

AQUA TITAN AQUA GOLD AQUA SILVER AQUA PALLADIUM

AQUA TITAN

Společností Phiten nejčastěji využívaný AQUA KOV, používá se jako barvivo na použitý materiál a je prostoupen do vláken tkaniny Phiten, ze které jsou vyrobeny finální produkty.

Imprägnierung

AQUA TITANIUM X10 X30 X50 X100

MIKRO TITANOVÉ VRSTVY
Mikro-Titanové Vrstvy jsou vedlejším produktem AQUA-TITANU a lze je popsat jako substanci v podobě prášku, který lze také použít uzavřením do silikonu. Mikro-Titanové Vrstvy zachovávají stejnou technologii jako AQUA TITANIUM, ale jsou mnohem lehčí a lze je použít v našich silikonových náhrdelnících, náramcích a jsou běžnou součástí našich Titanových  Disků.

AQUA-TITANOVÝ KŘEMÍK
AQUA TITANOVÝ KŘEMÍK je oxid křemičitý - podporovaná variace AQUA TITANU používaná u specifických produktů jako jsou extrémně lehké typy náhrdelníků a náramků Air.

PROČ TITAN?
Titan je hypoalergenní a biokompatibilní kov široce používaný v lékařských zařízeních známý pro své protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

AQUA GOLD

AQUA GOLD je AQUA KOV  vyrobený stejným procesem jako AQUA TITANIUM, a používá se především v našich produktech na bázi vody, jako jsou výrobky z řady péče o pleť a masážní emulze.

PROC ZLATO?
Má se za to, že zlato pomáhá posilovat imunitní systém. Je ideálním prostředkem k urychlení vstřebávání živin, regeneraci a cirkulaci krve. Také je známo, že je účinné v boji proti stárnutí.


AQUA SILVER

Stříbro se nejen ve zdravotnictví využívá pro své antibakteriální účinky. V současné době se AQUA SILVER používá v našich Titanových vložkách do bot.

PROČ STŘÍBRO?
Stříbrné ionty (Ag+) jsou bioaktivní a v dostatečné koncentraci snadno ničí bakterie. Stříbro se také hojně využívá ve zdravotnictví jako antibakteriální činidlo.


AQUA PALLADIUM

AQUA PALLADIUM je materiál, který rozpouští nanočástice paladia ve vodě za použití Phiten technologie ve vodě rozpustných kovů. AQUA PALLADIUM se v současné době využívá u bandáží a ortéz Phiten.

PROČ PALADIUM?
Paladium je kov známý svými antioxidačními vlastnostmi.


Více informací o AQUA METAL™:
www.phiten.com/english/about_phiten/technology.html


Weltweit wurden bisher über 1 Mrd. Punktpflaster verkauft

 

produkty Phiten

 

Tejpy a náplasti

Mezi širokou paletou dostupných produktů jsou titanové tejpy Phiten již dlouho favoritem pro široké spektrum zákazníků, od špičkových atletů po hospodyňky.  Phiten Tapes

 Tejpy v našem e-shopu


 
KRÉMY
Stejně tak, jako všechny ostatní produkty Phiten, přinášejí naše krémy příjemný pocit a relaxaci. Masážní emulze e-water a zahřívací gel jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají jemnější alternativu k tejpování.  Phiten Lotionen


NÁHRDELNÍKY A NÁRAMKY

Široká paleta barev a vzorů přináší do světa Phiten prvek zábavy, a to je jen jeden z důvodů, proč jsou tak oblíbené. Ve všech aspektech života - od každodenních aktivit po vrcholový sport- naše produkty pomáhají maximalizovat a naplnit Váš potenciál. To je důvod, kvůli kterému produkty Phiten využívají i vrcholoví sportovci.

 

 

 

Phiten Armbänder


ORTÉZY


Přináší technologii přímo z ošetřovny. Shromažďováním znalostí a zkušeností odborníků na tuto oblast, vytvořil Phiten řadu produktů pro podporu těla založených na základech mechaniky lidského těla.

Naše Titanové ortézy jsou přínosem pro vrcholové sportovce i širokou veřejnost. Od kolen a loktů až k zádům a kotníkům, nabízíme ortézy pro každou část těla; ve škálách od nejpevnějších ortéz po jemnější ortézy vyrobené z tenčích materiálů.

Phiten Bandagen

 

oblečení

Naše řada funkčního oblečení s AQUA TITANEM prostoupeným do každého jednotlivého vlákna použité tkaniny uklidňuje a uvolňuje celé tělo.
Díky široké paletě barev a velikostí může naše funkční oblečení využít celá Vaše rodina.
Phiten Kleidung

Oblečení v našem e-shopu