Nasal Tape X30

 

Kinesiotape pro snazší dýchání nosem s 30ti násobkem aquatitanu. Phiten X30 Nasal Tape je unikátní a vůbec první tejpovací pásek Phiten, který účinně otevírá nosní dírky a usnadňuje tak dýchání nosem . Doporučuje se lidem, kteří vykonávají namáhavou práci, sportovcům a těm, kteří mají problémy s dýcháním ústy při spánku.

Dostupnost Momentálně nedostupné
350 Kč
Kód produktu 5152
Značka Phiten
Kategorie Náplasti a role
Položka byla vyprodána...
 

Phiten X30 Nasal Tape účinně otevírá nosní dírky a usnadňuje tak dýchání nosem.

Při sportu

workout_img

Chcete-li maximalizovat účinek vašeho cvičení, vždy je nutné správně dýchat. Phiten X30 Nasal Tape pomáhá dosáhnout zdravějšího procesu dýchání při Vašich sportovních aktivitách.

při spánku

during_sleep

Klidně se vyspat a v průběhu spánku si dostatečně odpočinout je alfou a omegou efektivního fungování v průběhu dne.  Phiten X30 Nasal Tape, Vám pomáhá nabrat během spánku potřebnou energii díky tomu, že otevírá  nosní dýchací cesty a napomáhá tak klidnému a pohodlnému spánku.

při každodenních aktivitách

everyday_activites

Dýchat pohodlně a efektivně pro tělo znamená, že získává dostatek kyslíku a může tak lépe fungovat.

phiten_nose

Phiten X30 Nasal Tape má zabudovanou plastovou pásku, která efektivně rozšiřuje nosní dírky a usnadňuje tak průchod vzduchu a samotné dáchání.

Aplikace

Umístěte pásku vodorovně horní křivnou pásky na obrysy nosu. Umístěte pásku tak, aby nebyla ani příliš nízko, ani příliš vysoko. Páska by měla být umístěna tak, aby se dotýkala důlků na obou stranách nosu. Jemně ustiskněte a pásku upevněte ve správné pozici.

position Nasal_position

 
 
 

Složení: elastická prodyšná tkanina s 30ti násobkem Aquatitanu.

Balení:
10 ks (5 barev)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.